Тип транспортного засобу: Автобус
Обслуговує: SunLine Transit Agency
Маршрут проходить через: Палм-Спрінгс, Палм-Дезерт, Ранчо-Мірідж, Кесідрал-Сіті
Протяжність маршруту: 45 км.
Час у дорозі: 112 хв.
Поточний час у населеному пункті: 16:05
дивитися онлайн
Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 0 на маршруті |
вгору