Тип транспортного засобу: Поїзд
Обслуговує: VIAS
Маршрут проходить через: Нойкірхен-Флуйн, Бохум, Штрелен, Мюльхайм ан дер Рур, Крефельд, Гельзенкірхен, Ессен, Меттман, Gevelsberg, Грефрат
Протяжність маршруту: 195 км.
Час у дорозі: 487 хв.
Поточний час у населеному пункті: 01:37
дивитися онлайн
Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 0 на маршруті |