Протяжність маршруту: 44 км.
Час у дорозі: 110 хв.
Обслуговує: ОАО " Липецкие Автобусные Линии"
дивитися онлайн
Час у дорозі: 110 хв.
Обслуговує: ОАО " Липецкие Автобусные Линии"
дивитися онлайн
Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 0 на маршруті |
Верхний Телелюй |
Почта |
Телелюй-2 |
Прибытково |
с/х Красная Дубрава |
Церковь |
Фащевка |
Первомайский |
пов. на окружную трассу |
Зелёная |
Стадион Пламя |
Школа 25 |
к-тр Маяк |
пл. Клименкова |
ЛТЗ |
Автовокзал Липецк |
Автовокзал Липецк |
Коммунистическая |
пл. Клименкова |
Ильича |
к-тр Маяк |
Школа 25 |
Стадион Пламя |
Зелёная |
пов. на окружную трассу |
Первомайский |
Фащевка |
Церковь |
с/х Красная Дубрава |
Прибытково |
Телелюй-2 |
Почта |
Верхний Телелюй |