Протяжність маршруту: 15 км.
Час у дорозі: 39 хв.
Обслуговує: МУП "Липецкпассажиртранс"
дивитися онлайн
Час у дорозі: 39 хв.
Обслуговує: МУП "Липецкпассажиртранс"
дивитися онлайн
Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 1 на маршруті |
Автост. Сокол |
Школа 41 |
Орловское шоссе |
Разъезд 1 |
2-я линия (сады Цементник) |
15-я линия (сады Цементник) |
10-я линия (сады Цементник) |
Сады Цементник |
10-я линия (сады Цементник) |
15-я линия (сады Цементник) |
2-я линия (сады Цементник) |
Хоздвор |
19-я улица |
Сады Металлург-4 |
Сады Металлург-4 |
19-я улица
|
Хоздвор |
Разъезд 1 |
Орловское шоссе |
Школа 41 |
Автост. Сокол |