Протяжність маршруту: 14 км.
Час у дорозі: 36 хв.
Обслуговує: Кемеровский филиал, ГПК Пассажиравтотранс
дивитися онлайн
Час у дорозі: 36 хв.
Обслуговує: Кемеровский филиал, ГПК Пассажиравтотранс
дивитися онлайн
Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 0 на маршруті |
пос. Казачий
05:36 06:00 06:31 07:00 07:20 07:38 08:13 08:50 09:10 10:05 10:55 12:30 13:28 14:30 15:15 15:50 16:20 16:40 17:05 |
ул. Октябрьская |
с/х Кемеровский |
ул. 13-я линия |
ул. 10-я линия |
ул. 4-я Цветочная |
ул. 1-я линия |
ул. Веры Волошиной |
ул. Двужильного |
Церковь Утоли моя печали |
Детский дом 2 |
КузТАГиС (Космическая) |
Строительный техникум |
ул. Космическая |
Автозаводской мост |
Авторемзавод |
Хлебозавод |
Мебельная фабрика |
Ж/д вокзал (Ленина) |
ул. Чкалова |
Парк Ангелов |
пл. Волкова |
Стадион Химик |
ул. Кирова |
Кузбассэнерго |
АО Токем |
Автоколонна 1237 (Советский) |
КЭТК |
ПАО КОКС |
Мехзавод |
КОАО Химпром |
вгору