Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 0 на маршруті |
Hopeatien Palv.Talo
08:05 09:15 10:25 11:35 12:45 13:55 15:05 16:15 |
Killinkipolku |
Pohjois-Haagan Asema |
Lassila |
Näyttelijäntie |
Pelikuja |
Näyttelijäntie |
Näyttelijäntie 22 |
Ida Aalbergin Tie 1 |
Näyttelijäntie |
Ida Aalbergin Tie |
Thalianaukio |
Ilkantie |
Teuvo Pakkalan Tie |
Teuvo Pakkalan Tie |
Santavuorentie |
Haagan Terveysasema |
Haagan Ammattikoulu |
Tunnelitie |
Oskelantie |
Ryytimaankuja |
Laajasuontie |
Matkamiehentie |
Sankaritie |
Palokaivon Aukio |
Haagan Tori |
Kivihaantie |
Kylänevantie |
Kivihaankuja |
Hakamäenkuja |
Ruskeasuon Varikko |
Korppaantie |
Kangaspellontie |
Kultareuna |
Munkkivuoren Kirkko |
Munkkivuoren Kirkko
07:45 08:55 10:05 11:15 12:25 13:35 14:45 15:55 |
Kultareuna |
Kangaspellontie |
Talontie |
Ruskeasuon Varikko |
Kivihaankuja |
Kylänevantie |
Kivihaantie |
Haagan Tori |
Palokaivon Aukio |
Sankaritie |
Matkamiehentie |
Ryytimaankuja |
Oskelantie |
Tunnelitie |
Mäkipellon Aukio |
Haagan Ammattikoulu |
Haagan Terveysasema |
Santavuorentie |
Teuvo Pakkalan Tie |
Teuvo Pakkalan Tie |
Ilkantie |
Thalianaukio |
Ida Aalbergin Tie 1 |
Näyttelijäntie |
Ida Aalbergin Tie |
Näyttelijäntie 22 |
Näyttelijäntie |
Pelikuja |
Näyttelijäntie |
Lassila |
Pohjois-Haagan Asema |
Killinkipolku |
Hopeatien Palv.Talo |