Тип транспортного засобу: Автобус
Обслуговує: SunLine Transit Agency
Маршрут проходить через: Палм-Спрінгс, Ла-Квінта, Беннінг, Юкайпа, Палм-Дезерт, Кесідрал-Сіті, Гайленд, Бомонт, Калімеса, Індіо
Протяжність маршруту: 143 км.
Час у дорозі: 357 хв.
Поточний час у населеному пункті: 17:18
дивитися онлайн
Напрямок 1 | Напрямок 2 |
---|---|
0 на маршруті | 0 на маршруті |
Hwy 111 & Golf Center Pkwy |
Cook At Berger |
2Nd At Commerce |
Cal State San Bernardino |
San Bernardino Transit Center |