Увійти в профіль
Алмати́
Розклад
Перевозчики
Зупинки
Журнал
Чат
Рейтинг
Історія змін
Про проект
Bustime
POI
Вибір міста
Алмати́
Розклад
Автобус 69
Протяжність маршруту: 27 км.
Час у дорозі: 69 хв.
дивитися онлайн
редагувати розклад
Напрямок 1
Напрямок 2
0 на маршруті
0 на маршруті
Рынок Жетысу (Кульжинка)
Таттимбета (Кульжинский тракт)
мкр. Кайрат
Рыскулова (пос. Кайрат)
Рыскулова (Курмангазы)
Рынок
Рынок
мкр. Атырау
мкр. Атырау
Рыскулова
Халык Арена
Развилка
Гурилева
Экран
Библиотека
Мехкомбинат
Жетысуская (Жетысуская)
Автовокзал Саяхат
Автокомбинат (Райымбека)
Абылай хана (Райымбека)
Төретай
КазНИВИ
ул. Черновицкая
Газовый завод
Асфальтно-битумный завод (Бокейханова)
СДУ-35
Ангарская
Рынок Салем
Рынок Салем
Алдабергенова
Поликлиника (Шоссейная)
магазин Ожет
Школа 156
мкр. Ожет (конечная)
мкр. Ожет (конечная)
Школа 156
мкр. Байбесик
мкр. Дархан
мкр. Улжан 1
ул. Балтабай
ул. Балкудык
мкр. Улжан-2
ул. Акжар
ул.Улан
ул. Бескарагай
ул.Кокпекты
мкр. Улжан
вгору
мкр. Улжан
ул. Егинсу
ул.Улан
ул. Акжар
мкр. Улжан-2
ул. Балкудык
Балтабай
мкр. Улжан 1
БАК (мкр. Дархан)
мкр. Дархан
Каракоз
мкр. Байбесик
Школа 156
мкр. Ожет (конечная)
мкр. Ожет (конечная)
Школа 156
магазин Ожет
Поликлиника (Шоссейная)
Алдабергенова
рынок Ожет
Рынок Салем
Мост. (Бокейханова)
СДУ-35
Асфальтно-битумный завод (Бокейханова)
Газовый завод
ул. Черновицкая
ЗЖБИ
Бокейханова
КазНИВИ
Төретай
Наурызбай батыра (Райымбека)
Абылай хана (Райымбека)
Автовокзал Саяхат
Автовокзал Саяхат
Жетысуская (Жетысуская)
Мехкомбинат
Библиотека
Экран
Гурилева
Халык Арена
Рыскулова
Рынок Жетысу (Кульжинка)
вгору
Google Play
App Store
Підключення
Github
Допомога
Dansk
Deutsch
Eesti
English
Español
Français
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Polski
Português
Suomen
Čeština
Беларуская
Русский
Українська
За відкритість даних у громадському транспорті
|
Блог
|
support@busti.me